Atrakcje w okolicy

Dla każdego coś miłego!

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami czekającymi na Państwa tu, na miejscu

Bardzo bliska odległość do Mrągowa, do którego dojedziemy w czasie poniżej 20 minut. Mrągowo słynie z letnich imprez: Festiwal Muzyki Country & Folk, Mazurska Noc Kabaretowa, Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Belcanto, Festiwal Kultury Kresowej.

Chcesz spędzić wakacyjny czas wraz z rodziną w samym centrum mazur? Tutaj odetchniesz i odnajdziesz spokój. Pobliskie lasy i jeziora, które sprawią, że nie będziecie chcieli wracać. Zapraszamy do kontaktu.

Rowery

Mazury to nie tylko żagle. Coraz więcej tu szlaków rowerowych i wydzielonych dróg dla rowerzystów. Leśne szutry, polne drogi i specjalnie przygotowane ścieżki zachęcają, by wsiąść na rower i ruszyć w podróż.

Grzybobranie

Niewątpliwym bogactwem mazurskich lasów są grzyby. Możemy w nich znaleźć: borowika szlachetnego, pieprznika jadalnego zwanego potocznie kurką, maślaka zwyczajnego, koźlarza (babkę) czy też czubajkę (kanię).

Ryby

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to prawdziwy raj dla wędkarzy. Mazury słyną ze wspaniałych warunków naturalnych, które każdego roku jak magnez przyciągają amatorów łowienia ryb.

Sorkwity

więcej informacji: www.gminasorkwity.pl

Mrągowo

więcej informacji: www.mragowo.pl

Mikołajki

więcej informacji: www.mikolajki.eu

Piecki

więcej informacji: www.gminapiecki.pl

Giżycko

więcej informacji: www.gizycko.pl

Film

Zapraszamy do obejrzenia filmu naszego domu na Mazurach